Zobraz hlavičku Znalecká kancelář, Akreditovaná zkušební laboratoř, projekty, posudky, dozory, výzkum, publikace, školení

EKIS Dekprojekt

EKIS Dekprojekt jsou Energetická konzultační a informační střediska pro veřejnost a firmy, která slouží k podpoře zavádění energetických úspor a obnovitelných zdrojů energie.  Střediska poskytují bezplatné poradenství osobně na pobočkách, na stavbě, emailem nebo telefonicky. Rovněž můžete použít tlačítko "Dotaz pro EKIS" níže.

energie efektivně

Střediska EKIS Dekprojekt:

EKIS Praha
Tiskařská 10/257
108 00 Praha 10

Email: ekis-praha@atelier-dek.cz
​Tel.: +420 234 054 284

Položit dotaz

 

EKIS
Bystřice pod Hostýnem

Obchodní 1575 (budova České spořitelny, 1.p.)
768 61 Bystřice pod Hostýnem

Email: ekis-bystrice@atelier-dek.cz
Tel.: +420 739 388 071

Položit dotaz

 

 

Poskytnutí Vámi zadaných osobních údajů je dobrovolné. Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat výlučně pro účely uzavření smlouvy o a poskytnutí objednané služby a pro zpřístupnění obsahu našich webových stránek a nabídky produktů a služeb naší společnosti a nebudeme je, s výjimkou zhotovitele Vaší zakázky, předávat žádným třetím osobám ani předávat mimo území EU. Správcem osobních údajů je společnost DEKPROJEKT s.r.o., IČ: 27642411, se sídlem: Tiskařská 10/257, 108 28 Praha 10, zpracování osobních údajů je prováděno pro účely přímého marketingu v souladu s článkem 6 odst. 1 písm. f) nařízení GDPR. Vaše Osobní údaje budou k tomuto účelu zpracovávány po dobu neurčitou, do vznesení námitky proti zpracování v souladu s čl. 21 odst. 3 nařízení GDPR. Jako subjekt údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu nebo výmaz a právo vznést námitku proti zpracování. Pokud vznesete námitku proti zpracování, Vaše údaje nebudou pro účely přímého marketingu nadále zpracovávány a nebudou Vám zasílány další nabídky a pozvánky.

Image CAPTCHA
Ochrana proti spamu.

Informace o zpracování osobních údajů