Zobraz hlavičku Znalecká kancelář, Akreditovaná zkušební laboratoř, projekty, posudky, dozory, výzkum, publikace, školení

Programování aplikací

Nabízíme možnost vytvoření moderních webových aplikací na míru:

 • zajistíme celý vývoj aplikace od koncepce uživatelského rozhraní, grafickou podobu, programování, testování až po provozování technické podpory uživatelům
 • máme velké zkušenosti s vývojem specializovaných aplikací zejména v oborech energetika a tepelná technika a se systémy správy zakázek (viz reference níže)
 • výhody webových aplikací:
  • není potřeba žádná instalace
  • menší riziko šíření nelegálního užívání
  • přístupné z jakéhokoliv moderního zařízení připojeného k internetu (PC, notebook, tablet, telefon)
  • možnost ukládání dat na serverové úložiště (data přístupná odkudkoliv)
  • složitější výpočty mohou probíhat na straně výkonného serveru
 

ODBORNÝ GARANT
Ing. Tomáš Kupsa
Tel.: +420 731 544 925
tomas.kupsa@dek-cz.com

Obchodní informace

obchodní informace

Reference

DEKSOFT - Software pro stavební fyziku a energetiku

Webový portál se zaměřením na stavební fyziku a energetiku, který obsahuje specializované aplikace pro výpočet energetické náročnosti a posouzení staveb z pohledu stavební fyziky.

deksoft  deksoft  

 

E-shop DEK Stavebniny

Aplikace pro nákup stavebních materiálů. Do aplikace jsou integrovány kalkulátory DEKSMART, který výrazně usnadňují nákup materiálů pouhým zadáním rozměrů konstrukcí.

DEK stavebniny  DEK stavebniny

 

Správa zakázek ATELIER DEK

Interní systém pro správu poptávek, tvorbu elektronických nabídek a správu objednávek. Funkionality a práci s aplikací ukážeme po dohodě.

správa zakázek  správa zakázek

 

Poskytnutí Vámi zadaných osobních údajů je dobrovolné. Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat výlučně pro účely uzavření smlouvy o a poskytnutí objednané služby a pro zpřístupnění obsahu našich webových stránek a nabídky produktů a služeb naší společnosti a nebudeme je, s výjimkou zhotovitele Vaší zakázky, předávat žádným třetím osobám ani předávat mimo území EU. Správcem osobních údajů je společnost DEKPROJEKT s.r.o., IČ: 27642411, se sídlem: Tiskařská 10/257, 108 28 Praha 10, zpracování osobních údajů je prováděno pro účely přímého marketingu v souladu s článkem 6 odst. 1 písm. f) nařízení GDPR. Vaše Osobní údaje budou k tomuto účelu zpracovávány po dobu neurčitou, do vznesení námitky proti zpracování v souladu s čl. 21 odst. 3 nařízení GDPR. Jako subjekt údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu nebo výmaz a právo vznést námitku proti zpracování. Pokud vznesete námitku proti zpracování, Vaše údaje nebudou pro účely přímého marketingu nadále zpracovávány a nebudou Vám zasílány další nabídky a pozvánky.

Image CAPTCHA
Ochrana proti spamu.

Informace o zpracování osobních údajů