Zobraz hlavičku ZNALECKÝ ÚSTAV, AKREDITOVANÁ ZKUŠEBNÍ LABORATOŘ, Projekty, posudky, dozory, výzkum, publikace, školení

Kontakty

Konzultační technici ATELIER DEK:

Pobočky specializovaného střediska DEKPROJEKT s.r.o. a kontakty na specialisty pro jednotlivé obory

ATELIER DEK centrála
Tiskařská 10/257
budova TTC TECHKOM CENTRUM
(na mapě)
108 00 PRAHA 10 - Malešice
+420 234 054 284
E-mail: info@atelier-dek.cz

 


Technici ATELIER DEK na pobočkách DEKTRADE nebo DEK stavebnin

Praha Hostivař
Josef Kurka
+420 739 488 174
josef.kurka@dek-cz.com
Praha Hostivař
Ondřej Plíhal
+420 735 768 046
ondrej.plihal@dek-cz.com
Praha Zličín
Ing. Libor Koubek
+420 737 281 295
libor.koubek@dek-cz.com
Praha Vestec, Kladno,  Kolín, Mělník
Pavel Chlum
+420 603 884 970
pavel.chlum@dek-cz.com
Praha Vestec, Benešov, Beroun
Radek Urbánek, DiS.
+420 733 168 156
radek.urbanek@dek-cz.com

 

 
Liberec, Česká Lípa, Mladá Boleslav
Bc. Jan Svoboda
+420 737 281 248
jan.svoboda@dek-cz.com
Ústí nad Labem, Teplice, Děčín, Lovosice, Rumburk
Stanislav Losenický
+420 739 488 149
stanislav.losenicky@dek-cz.com
Chomutov, Most, Louny, Karlovy Vary
Ing. Jakub Šlik
+420 739 388 056
jakub.slik@dek-cz.com
 
 
 
Plzeň, Příbram, Klatovy, Domažlice
Ing. Tomáš Ziegler
+420 733 168 161
tomas.ziegler@dek-cz.com

 

Plzeň, Sokolov, Cheb, Tachov
Bc. Martin Hittman
+420 602 510 848
martin.hittman@dek-cz.com
České Budějovice, Prachatice, Vimperk, Český Krumlov, Kaplice, Trhové Sviny
Jiří Všohájek
+420 737 281 250
jiri.vsohajek@dek-cz.com

 

Strakonice, Jindřichův Hradec, Písek, Tábor, Třeboň
Tomáš Vrchota
+420 739 388 183
tomas.vrchota@dek-cz.com
Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Ždár nad Sázavou
David Svoboda
+420 737 281 283
david.svoboda@dek-cz.com
 
 
 
Svitavy, Ústí nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou
Ing. Martin Voltner
+420 731 421 952
martin.voltner@dek-cz.com

Hradec Králové, Trutnov
Petr Ponikelský
+420 737 281 219
petr.ponikelsky@dek-cz.com

Pardubice, Chrudim, Jičín, Čáslav, Hlinsko
Milan Hromádko
+420 731 421 902
milan.hromadko@dek-cz.com

 

 

 

 

Brno sever, Blansko
Ing. Robert Kokta
+420 733 168 010
robert.kokta@dek-cz.com
Brno jih, Znojmo
Ing. Jiří Filip
+420 739 488 139
jiri.filip@dek-cz.com
Brno, Hodonín, Břeclav, Vyškov
Ing. Martin Klimeš
+420 733 168 816
martin.klimes@dek-cz.com
Zlín, Staré město u Uherského Hradiště, Valašské Meziříčí
Ing. Adam Vala
+420 733 168 011
adam.vala@dek-cz.com
 
 

Olomouc, Přerov, Prostějov
Ing. Petr Hofman
+420 739 488 085
petr.hofman@dek-cz.com
 

 

Olomouc, Šumperk
Libor Spáčil
+420 737 281 218
libor.spacil@dek-cz.com
Ostrava, Nový Jičín, Frýdek-Místek
Ing. Peter Hurban
+420 739 488 142
peter.hurban@dek-cz.com 
Ostrava, Havířov, Karviná, Třinec
Ing. Jiří Vilášek
+420 739 588 400
jiri.vilasek@dek-cz.com
Opava
Ing. Lukáš Klement
+420 739 488 155
lukas.klement@dek-cz.com
 

 


Pobočky DEKPROJEKT

  • Praha, Tiskařská 10/257, 108 00 Praha 10
  • České Budějovice, Hrdějovice 395, 373 67 Borek
  • Písek, Nádražní 732, 39701 Písek
  • Plzeň, Jateční 46, 301 00 Plzeň - Areál stavebnin DEK
  • Hradec Králové, Bieblova 38/2, 500 03 Hradec Králové
  • Trutnov, Mírová 649, 541 02 Trutnov
  • Brno, Pražákova 625/52a, 619 00 Brno - Horní Heršpice
  • Svitavy, Olbrachtova 2053/3, 56802 Svitavy
  • Olomouc, Tovární 915/40, 772 00 Olomouc - Hodolany
  • Ostrava-Ke Kamenině 89/12, 71100 Ostrava - Hrušov

 

SPECIALISTÉ DEKPROJEKT s.r.o.

Ing. Lubomír Odehnal
znalec pro střešní a obvodové pláště budov, bazény, mokré provozy a stavební izolace
+420 603 899 076
lubomir.odehnal@dek-cz.com
Ing. Viktor Zwiener, Ph.D.
autorizovaný inženýr
znalec pro termodiagnostiku a vzduchotěsnost staveb
znalec pro oslunění, denní a umělé osvětlení
člen TNK 76 Osvětlení
+420 731 544 905
viktor.zwiener@dek-cz.com 
Ing. Tomáš Kupsa
energetický auditor
člen TNK 43 Tepelná ochrana budov
člen TNK 149 Udržitelnost budov
+420 731 544 925
tomas.kupsa@dek-cz.com
Ing. Pavel Štajnrt
autorizovaný inženýr
autorizovaná osoba ke zpracování rozptylových studií
+420 739 388 071
pavel.stajnrt@dek-cz.com
Ing. Radim Mařík
autorizovaný inženýr
+420 605 205 330
radim.marik@dek-cz.com
Ing. Leoš Martiš
přidružený člen TNK 27 Požární bezpečnost
+420 739 488 151
leos.martis@dek-cz.com
Ing. Daniela Danešová
BREEAM assessor
specialista a koordinátor BREEAM/LEED
daniela.danesova@dek-cz.com
Ing. Petr Kocián
specialiasta BREEAM/LEED
+420 733 168 134
petr.kocian@dek-cz.com

 

 

Image CAPTCHA
Ochrana proti spamu.