Zobraz hlavičku ZNALECKÝ ÚSTAV, AKREDITOVANÁ ZKUŠEBNÍ LABORATOŘ, Projekty, posudky, dozory, výzkum, publikace, školení

Energetické audity, posudky, štítky, průkazy ENB,

Energetické dokumenty dle platné legislativy

Vypracováváme všechny běžné energetické dokumenty dle platné legislativy. Naše společnost vlastní příslušné autorizace a oprávnění. Jedná se především o tyto dokumenty:

Uvedené dokumenty jsou většinou zpracovávány k žádostem o dotace z dotačních programů (např. PANEL, Zelená úsporám, OPŽP, Ekoenergie apod.).

Specializované energetické studie

Investorům i projektantům jsou určeny různé druhy energetických studií dle jejich konkrétních požadavků. Nejběžnějšími typy nabízených energetických studií jsou:

  • podniková energeticko-ekonomická studie (PEES) určená především pro podniky
  • revitalizační energeticko-ekonomická studie (REES) určená pro bytové a rodinné domy

Dynamické simulace

Nabízíme vypracování dynamické simulace, která představuje progresivní metodu výpočtu pracující s časově proměnlivými podmínkami jako je teplota a relativní vlhkost vzduchu v exteriéru, intenzita slunečního záření, rychlost a směr větru, proměnlivost využívání objektu a technických zařízení (vytápění, chlazení, apod.). Dynamické simulace lze uplatnit při:

  • výpočtu pro optimalizace tepelného komfortu místností u novostaveb i rekonstrukcí
  • analýze pro výběr nejvhodnějšího typu systému vytápění, nebo chlazení a větrání budovy
  • analýze pro efektivní regulaci vytápění, chlazení a větrání budovy
  • výpočtech pro potřeby certifikace BREEAM a LEED

Blíže o dynamických simulacích v článku BREEAM a LEED – Certifikace z hlediska udržitelného rozvoje. Naše společnost provádí výpočty dynamických simulací v programu DesignBuilder.

Nízkoenergetické stavění

Nabízíme spolupráci zejména projektantům nízkoenergetických a pasivních domů s optimalizací obalových konstrukcí i otopného systému. Provádíme výpočty programem PHPP i klasifikaci domů dle TNI 73 0329 a TNI 73 0330. Posuzujeme vhodnost instalace obnovitelných zdrojů energie (OZE), jako jsou tepelná čerpadla, kotle na biomasu, solární i fotovoltaické panely atd. 

Nabízíme přímo investorům komplexní služby s přípravou nízkoenergetického a pasívního domu, včetně přípravy kompletní projektové dokumentace nebo stavebního dozoru investora.

Služby v oblasti Měření a regulace

Jedná se o pasportizaci otopné soustavy, projekt měření a regulace a samotné vyvážení otopné soustavy. Tyto služby se zpravidla realizují při revitalizaci bytových domů.

Udržitelná výstavba

Služby spojené s hodnocením udržitelné výstavby ceritikačními systémy BREEAM, LEED, SBToolCZ jsou uvedeny jako samostatná služba.

K problematice energetika jsme publikovali několik odborných článů. Některé zajímavé zakázky jsou uvedeny v referencích.

Aktuální seznam energetických auditorů působících v České republice:

 

Poptat službu

ODBORNÝ GARANT
Ing. Tomáš Kupsa

energetický auditor
člen TNK 43 Tepelná ochrana budov
člen TNK 149 Udržitelnost budov
tomas.kupsa@dek-cz.com

KONTAKTY:

Čechy
Ing. Radek Dědina
Tel.: +420 739 388 051
radek.dedina@dek-cz.com

Morava
Ing. Roman Pavelka
Tel.: +420 733 168 007
roman.pavelka@dek-cz.com

Číslo oprávnění Příjmení Jméno Obec Druh oprávnění
En.audit Kontrola klima Kontrola kotlů En.cert. budov
0001 Zálešák Martin Zlín Platný Platný Platný Platný
0002 Mrázek Karel Praha 3 Platný Neplatný Neplatný Platný
0003 Červenka Leoš Vavřinec Platný Neplatný Neplatný Platný
0004 Knížek Petr Praha 4 Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0005 Bouška Jan Praha 4 Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0006 Tintěra Ladislav Praha 3 Platný Platný Platný Platný
0007 Walder Venanc Ostrava-Poruba Platný Neplatný Neplatný Platný
0008 Vileta Jan Plzeň 1 Platný Neplatný Neplatný Platný
0009 Šála Jiří Praha 3 Platný Platný Platný Platný
0010 Novotný Jaroslav Brno Platný Platný Platný Platný
0012 Škarpa Miroslav Ostrava - Svinov Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0014 Brada Vlastimil Rokycany Platný Platný Platný Platný
0015 Mareš Miroslav Chýně - Praha západ Platný Platný Platný Platný
0016 Povýšil Roman Mukařov Platný Platný Platný Platný
0018 Palečko Michal Praha 4 Platný Platný Platný Platný
0019 Přibyl Evžen Praha 8 Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0020 Stejskal František Praha 10 Platný Neplatný Platný Platný
0021 Zelený Karel Praha 4 Platný Platný Platný Platný
0022 Porkert Jan Praha 4 - Nusle Platný Neplatný Platný Platný
0023 Klein Vít Ústí nad Labem Platný Platný Platný Platný
0025 Chudoba Tomáš Brno Platný Platný Neplatný Platný
0026 Svoboda Jan Slezská Ostrava Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0027 Vybíral Miroslav Jablonec nad Nisou Platný Neplatný Platný Platný
0031 Bellingová Helena Praha 2 Platný Neplatný Platný Platný
0032 Jakubes Jaroslav Líbeznice Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0033 Prokop Lubomír Třinec Platný Neplatný Platný Platný
0034 Nezhoda Jiří Klimkovice Platný Neplatný Neplatný Platný
0035 Najman Karel Praha 9 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0036 Smolík Jaroslav Šestajovice Platný Neplatný Platný Platný
0037 Farták Josef Sušice Platný Platný Platný Platný
0038 Svoboda Gustav Sušice Platný Neplatný Neplatný Platný
0039 Kravčenková Světlana Ostrava-Poruba Platný Neplatný Platný Platný
0040 Šál Ondřej Unhošť Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0041 Mach Milan Zlín 4 Platný Neplatný Neplatný Platný
0042 Prokopec Vladimír Chrastava Platný Platný Platný Platný
0043 Kříha Pavel Nové Hrady Platný Platný Platný Platný
0044 Karafiát Josef Praha 8 Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0045 Skrott Jiří Zábřeh Platný Neplatný Platný Platný
0046 Hrubý Jiří Starý Plzenec Platný Platný Platný Platný
0047 Truxa Jan Praha 5 Platný Platný Platný Platný
0048 Koukal František Okříšky Platný Platný Platný Platný
0050 Hrdlička Jaroslav Praha 10 Platný Platný Platný Platný
0051 Sýkora Josef Praha 4 Platný Platný Platný Platný
0052 Kubeš Ivan Zliv - Č. Budějovice Platný Platný Platný Platný
0054 Zoul František Brno Platný Platný Platný Platný
0055 Drchota Jaroslav Františkovy Lázně Platný Platný Platný Platný
0057 Packa Filip Vimperk II Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0058 Petrák Jiří Praha 8 Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0059 Širůček Emil Brno Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0060 Kuklínková Hana Brno Platný Neplatný Platný Platný
0061 Solčány Jan Brno Platný Platný Platný Platný
0062 Vaverka Jiří Brno Platný Neplatný Neplatný Platný
0063 Šafařík Václav Hustopeče Platný Platný Platný Platný
0064 Hruška František Zlín Platný Neplatný Neplatný Platný
0065 Polák Jan Praha 9 Platný Neplatný Neplatný Platný
0066 Šafránek Jaroslav Zvole Platný Neplatný Neplatný Platný
0067 Kožušníková Dana Ostrava - Muglinov Platný Neplatný Neplatný Platný
0068 Kobrle Josef Sychrov Platný Neplatný Neplatný Platný
0069 Topinková Renata Brno Platný Neplatný Platný Platný
0070 Londinová Hana Brno Platný Neplatný Platný Platný
0071 Tovačovský Milan Olomouc Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0072 Beranovský Jiří Praha 4 Platný Platný Platný Platný
0073 Macholda František Praha 9 Platný Platný Platný Platný
0074 Srdečný Karel České Budějovice Platný Platný Platný Platný
0075 Tomek Jiří Přibice Platný Platný Platný Platný
0076 Severýn Petr Praha 10 Platný Neplatný Platný Platný
0077 Cikhart Jiří Praha 6 Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0078 Bukovský Jan Plzeň Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0079 Kabeš, Stanislav Brno Platný Neplatný Neplatný Platný
0081 Meixner Miloslav Brno Platný Neplatný Neplatný Platný
0082 Havlát Zdeněk Liberec Platný Neplatný Platný Platný
0084 Olmr Vladimír Praha 9 Platný Neplatný Platný Platný
0085 Čermák Roman Brno Platný Neplatný Neplatný Platný
0086 Procházka Vít Ostrava - Polanka nad Odrou Platný Neplatný Neplatný Platný
0087 Šimon Robert Odry Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0088 Ježek Miroslav Hradec Králové Platný Neplatný Neplatný Platný
0089 Řepišťák Martin Havířov - Šumbark Platný Neplatný Platný Platný
0090 Ambrož Josef Olomouc - Lošov Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0091 Baginský Vladimír Český Těšín Platný Neplatný Neplatný Platný
0092 Panovec Zbislav Zlín - Malenovice Platný Neplatný Neplatný Platný
0093 Vallance Bruno Brno Platný Neplatný Neplatný Platný
0094 Svoboda Pavel Olomouc Platný Neplatný Neplatný Platný
0095 Krajcarová Gabriela Praha 8 Platný Neplatný Neplatný Platný
0096 Novák Pavel Polerady Platný Neplatný Platný Platný
0097 Beroušek Radoslav Moravská Ostrava Platný Neplatný Neplatný Platný
0098 Harmáček Jiří České Budějovice Platný Neplatný Platný Platný
0099 Votava Václav Písek Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0100 Přemyslovský František Přerov Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0101 Bílek Vojtěch Veselí nad Moravou III. Platný Neplatný Platný Platný
0102 Slavíček Roland Frýdek - Místek Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0103 Staněk Dan Poříčany, okr. Kolín Platný Neplatný Neplatný Platný
0104 Bouda Jiří Plzeň Platný Neplatný Neplatný Platný
0105 Schmidt Vladislav Chrudim IV. Platný Neplatný Platný Platný
0106 Fintes Karel Brno Platný Neplatný Neplatný Platný
0107 Ochotný Vladimír Pravlov Platný Platný Platný Platný
0108 Juráček Zdeněk Brno 41 Platný Platný Platný Platný
0109 Belica Petr Rožnov pod Radhoštěm Platný Platný Platný Platný
0110 Sytařová Věra Pardubice Platný Neplatný Neplatný Platný
0111 Fárka Josef Praha 6 - Nebušice Platný Platný Platný Platný
0112 Frinta Petr Náchod Platný Neplatný Neplatný Platný
0113 Kamba Václav Strakonice Platný Neplatný Platný Platný
0114 Schütz Vítězslav Veselí nad Moravou. Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0115 Juda Pavel Jámy Platný Platný Platný Platný
0116 Zajíc Tomáš Praha 8 Platný Neplatný Neplatný Platný
0118 Malkovský Jiří Hradec Králové Platný Neplatný Neplatný Platný
0119 Mizera Miroslav Hradec Králové Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0122 Dašek Martin Kolín Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0123 Holub Jaromír Vsetín Platný Neplatný Neplatný Platný
0124 Kadlec Václav České Budějovice Platný Neplatný Neplatný Platný
0125 Skřivan Josef Praha 10 Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0126 Skalník Vladimír Ústí nad Labem Platný Platný Platný Platný
0127 Tesaříková Ivana Vsetín Platný Platný Platný Platný
0128 Kabele Karel Praha 6 Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0129 Sýkora Pavel Horní Lideč 94 Platný Platný Platný Platný
0130 Pokorný Miroslav Turnov Platný Neplatný Neplatný Platný
0131 Balák Jiří Jihlava Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0132 Baručák Miroslav Frenštát p. R. Platný Neplatný Platný Platný
0133 Prokeš Jiří Jihlava Platný Neplatný Platný Platný
0134 Branny Kazimierz Český Těšín Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0135 Vlček Josef Zliv Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0136 Málek Alois Praha 3 Platný Neplatný Platný Platný
0137 Soviš Ivan Rýmařov Platný Neplatný Platný Platný
0138 Zeman Pavel České Budějovice Platný Neplatný Neplatný Platný
0139 Jandoš Martin Plzeň Platný Neplatný Platný Platný
0140 Klvač Jaroslav Horní Moštěnice Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0141 Štencek Lumír Opava Platný Platný Platný Platný
0142 Bobrek Vlastimil Dolní Lutyně Platný Neplatný Neplatný Platný
0143 Kubešová Marie Nový Jičín Platný Neplatný Neplatný Platný
0144 Petrovič Ján Tichá Platný Neplatný Neplatný Platný
0145 Vyskočil Jan Příbram Platný Neplatný Neplatný Platný
0147 Szczotka Břetislav Vendryně Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0148 Klimov Jaromír Hlučín Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0150 Cihelka Václav Dobříš Platný Neplatný Neplatný Platný
0153 Jarý Antonín Brandýs n L.-St. Boleslav Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0154 Vlček Zdeněk Praha 6 Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0155 Křítek Zdeněk Chomutov Platný Neplatný Neplatný Platný
0156 Fiala Michal Brno Platný Neplatný Platný Platný
0157 Bartoň Jiří Pardubice Platný Neplatný Platný Platný
0158 Praks David Brno Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0159 Kazík Jaromír Uherské Hradiště Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0160 Kučera Petr Praha 2 Platný Neplatný Neplatný Platný
0162 Novotný Radek Karlovy Vary Platný Neplatný Platný Platný
0163 Trojan Karel Brno Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0164 Richter Julius Horní Suchá Platný Neplatný Neplatný Platný
0165 Krupica Jiří Praha 12 Platný Neplatný Neplatný Platný
0167 Doležal Michal Praha 4 Platný Neplatný Neplatný Platný
0168 Tlapa Pavel Plzeň Platný Neplatný Neplatný Platný
0169 Skácel Zdeněk Ostrava-Mariánské Hory Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0170 Stopa Witold Český Těšín Platný Platný Platný Platný
0171 Höll Jan Loučná nad Desnou Platný Neplatný Neplatný Platný
0172 Prouza Libor Praha 4 - Nusle Platný Platný Platný Platný
0173 Novák Aleš Brno Platný Platný Platný Platný
0174 Servín Jan Mníšek pod Brdy Platný Neplatný Neplatný Platný
0175 Kárník Pavel Praha 10 Platný Platný Platný Platný
0177 Laboutka Karel Praha 616 Platný Neplatný Neplatný Platný
0178 Belatka Milan Pozořice Platný Neplatný Neplatný Platný
0179 Miklík Jaroslav Žďár nad Sázavou Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0180 Přikryl Zdeněk Brno Platný Neplatný Platný Platný
0181 Michálek Petr Velké Losiny Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0182 Golasovský Lubomír Třinec Platný Neplatný Platný Platný
0183 Malík Milan Kyjov Platný Neplatný Neplatný Platný
0184 Sitný Pavel Praha 8 Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0185 Hlaváč Zdeněk Vidče č.506 Platný Neplatný Neplatný Platný
0186 Novák Petr Brno Platný Neplatný Platný Platný
0187 Penkov Plamen Řitka/Praha-západ Platný Platný Platný Platný
0188 Skoumal Vladimír Ruda nad Moravou Platný Neplatný Neplatný Platný
0189 Špilová Jana Ostrava - Poruba Platný Neplatný Neplatný Platný
0190 Rambousek Jiří Praha 6 Platný Platný Platný Platný
0191 Ruml Jan Praha 9 - H. Počernice Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0192 Vlk Vladimír Roudnice nad Labem Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0193 Zlatareva Veneta Praha 6 Platný Neplatný Neplatný Platný
0194 Křupka Jiří Ostrava-Výškovice Platný Neplatný Neplatný Platný
0195 Bura Roman Jiříkovice Platný Platný Platný Platný
0196 Čermák Jaromír Kojetice u Prahy Platný Neplatný Neplatný Platný
0197 Prózr Jiří Praha 9 - Klánovice Platný Neplatný Neplatný Platný
0198 Poštulka Martin Uničov Platný Platný Platný Platný
0199 Pejter Jan Praha 10 - Dolní Měcholupy Platný Neplatný Platný Platný
0200 Ráček Pavel Mimoň Platný Neplatný Neplatný Platný
0201 Šrámek Jan Brno Platný Neplatný Neplatný Platný
0202 Valový Libor Ostrava - Zábřeh Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0203 Džbánek Jaromír Litomyšl Platný Neplatný Platný Platný
0205 Špirek Tomáš Praha 3 Platný Platný Platný Platný
0206 Slavíček Jakub Praha 4 Platný Neplatný Neplatný Platný
0207 Votavová Světlana Milevsko Platný Neplatný Platný Neplatný
0209 Czernik Miroslav Střítež Platný Neplatný Neplatný Platný
0210 Vyskočil Jan Velké Losiny Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0211 Vágner Milan Postřelmov Platný Neplatný Platný Platný
0212 Šafránek Robert Praha 4 Platný Neplatný Neplatný Platný
0213 Bartušek Jiří Třebíč Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0214 Novotný Vladimír Třebíč Platný Platný Platný Platný
0215 Horák Petr Ostrava - Zábřeh Platný Neplatný Neplatný Platný
0216 Hrdlička Milan Tuchlovice Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0217 Antošová Hana Děčín 24 Platný Neplatný Neplatný Platný
0218 Pejchal Karel Kostomlaty nad Labem Platný Platný Platný Platný
0219 Pixa Oldřich Malé Žernoseky Platný Platný Platný Platný
0221 Rybář Václav Ústí nad Labem Platný Platný Platný Platný
0222 Adamiecová Jana Petrovice u Karviné Platný Neplatný Neplatný Platný
0225 Král Jaroslav Stachy Platný Neplatný Platný Platný
0226 Koláček František Smržice, okr. Prostějov Platný Neplatný Platný Platný
0227 Šváb Zdeněk Hostivice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0228 Chalupecký Miroslav Malé Přítočno Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0229 Novotný Jiří Ústí nad Labem Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0230 Mercel Břetislav Praha 8 Platný Platný Platný Platný
0231 Sobol Tomáš Horka nad Moravou Platný Neplatný Neplatný Platný
0232 Štěchovský Jaroslav Hradec Králové Platný Platný Platný Platný
0233 Čech Vratislav Liberec 30 Platný Neplatný Neplatný Platný
0234 Vencl Ondřej Liberec Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0235 Žižlavská Helena Tišnov Platný Neplatný Platný Platný
0236 Moravec Josef Karlovy Vary Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0237 Šulc Jan Litoměřice Platný Neplatný Platný Platný
0238 Pištělák Radim Kopřivnice Platný Neplatný Neplatný Platný
0240 Svoboda Milan Praha 6 - Řepy Platný Platný Platný Platný
0241 Páv Tomáš Praha 5 Platný Neplatný Platný Platný
0243 Novotná Jindra Hradec Králové Platný Neplatný Neplatný Platný
0244 Chrt Vladimír České Budějovice Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0245 Pelcová Helena Rapotice Platný Neplatný Neplatný Platný
0248 Kutálek Antonín Ludgeřovice Platný Neplatný Neplatný Platný
0249 Kožuský Miroslav Svatobořice - Mistřín Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0250 Lorencová Olga Šternberk Platný Neplatný Neplatný Platný
0251 Hlavová Jitka Světice Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0252 Šantavý Pavel Rohatec Platný Platný Platný Platný
0253 Kántor Tibor Kamenice, Praha-východ Platný Platný Platný Platný
0254 Gajdošík Josef Domaželice Platný Platný Platný Platný
0255 Krásný Tomáš Praha 11 Platný Platný Platný Platný
0256 Šíp Pavel Pardubice Platný Neplatný Neplatný Platný
0257 Zinburg Pavel Dolní Břežany Platný Neplatný Neplatný Platný
0258 Sládek Ivan Skrbeň Platný Neplatný Neplatný Platný
0259 Kratochvíl Karel Soběslav Platný Neplatný Neplatný Platný
0261 Stuchlíková Lucie Praha 10 - Hostivař Platný Neplatný Neplatný Platný
0262 Kárník Jan Trutnov Platný Platný Platný Platný
0263 Bubenko Daniel Žatec Platný Neplatný Neplatný Platný
0264 Marek Ivan Mírov Platný Neplatný Platný Platný
0265 Knill David Police nad Metují Platný Platný Platný Platný
0266 Vaclíková Hana České Budějovice Platný Neplatný Neplatný Platný
0267 Šubrt Roman Kamenný Újezd Platný Platný Platný Platný
0268 Vrána Radek Rousínov Platný Platný Platný Platný
0269 Hůlka Ctibor Úpice Platný Neplatný Neplatný Platný
0270 Bajer Stanislav Hranice Platný Platný Platný Platný
0271 Straková Renata Praha 6 - Řepy Platný Neplatný Platný Platný
0272 Kodl Gustav České Budějovice Platný Platný Platný Platný
0273 Pikálek Josef Francova Lhota 346 Platný Platný Platný Platný
0274 Vanický Tomáš Choceň Platný Neplatný Neplatný Platný
0275 Málek Bohuslav Dolní Břežany Platný Neplatný Neplatný Platný
0276 Kalčev Petr Praha 7 Platný Neplatný Neplatný Platný
0277 Pech David Mníšek pod Brdy Platný Platný Platný Platný
0278 Richtrová Dagmar Nehvizdy Platný Neplatný Neplatný Platný
0279 Snopek Ondřej Jičín Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0280 Toman Stanislav Praha 4 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0281 Tisucky Eugen Písek Neplatný Platný Platný Platný
0282 Vrba Jaroslav Litoměřice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0283 Fišer Zdeněk Újezd u Černé Hory Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0284 Krajcar Jiří Opava Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0286 Šilarová Šárka Praha 5 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0288 Schreiber Petr Brno-Královo pole Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0289 Macík Tomáš Vsetín Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0290 Bravencová Judita Olomouc Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0291 Rouha Miloš Nový Bydžov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0292 Hruška Miloš Ústí nad Labem Platný Neplatný Neplatný Platný
0293 Faltysová Emilie Štětí Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0294 Fejk Martin Dvůr Králové n/L Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0295 Krejčí Zdeněk České Budějovice Platný Neplatný Neplatný Platný
0296 Mikula Otakar Staříč Neplatný Platný Platný Neplatný
0297 Čech Josef Ústí nad Orlicí Neplatný Neplatný Platný Neplatný
0299 Šik Milan Brno Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0300 Schwarz Karel Praha 4 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0302 Vaverka Karel Třebíč Platný Neplatný Neplatný Platný
0303 Bukovský Tomáš Dvůr Králové n/L Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0304 Kostelecký Zdeněk Praha 4 Neplatný Neplatný Platný Platný
0305 Mužík Václav Praha 5 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0306 Seidl Josef Praha 10 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0307 Govoruchinová Renata Český Brod Neplatný Neplatný Platný Platný
0308 Berková Zdeňka Praha 10 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0309 Zmrhal Vladimír Odolena Voda Neplatný Platný Neplatný Platný
0310 Dobeš František Votice Neplatný Platný Platný Neplatný
0311 Šubrt Alexandr Praha 3 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0312 Mertlík Vladimír Dvůr Králové n/Labem Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0313 Polách Petr Hodonín Neplatný Platný Neplatný Neplatný
0314 Schafer Michal Kolová Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0315 Vais Jiří Vimperk Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0316 Srbljanovič Petar Praha 5 Neplatný Platný Platný Platný
0318 Schwarzer Jan Praha 8 Platný Platný Platný Platný
0319 Cigánek Vladimír Bohumín Pudlov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0320 Sekera Luboš Litoměřice Neplatný Neplatný Platný Neplatný
0321 Kostial Marek Havířov - Dolní Datyně Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0322 Krejčík Tomáš Praha 2 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0323 Novák Jan Všestary 41 Neplatný Platný Platný Platný
0324 Šévl Vladimír Dvůr Králové n/L Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0325 Lelek Vít Strakonice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0326 Jánský Jiří Jihlava Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0327 Bula Václav Praha 7 - Bubeneč Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0328 Kadavý Karel Praha 9 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0329 Zuberová Eva Poříčí nad Sázavou Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0330 Žoček Jiří Praha 8 Platný Neplatný Neplatný Platný
0331 Fabikovič Jiří Břeclav Neplatný Platný Platný Platný
0332 Janík Zdeněk Brno Platný Neplatný Neplatný Platný
0333 Mandzák Jan Proboštov 563 Neplatný Neplatný Platný Neplatný
0334 Maňas Jiří Frýdlant nad Ostravicí Platný Platný Neplatný Platný
0335 Bechyně Milan Kašperské Hory Platný Platný Platný Platný
0336 Kopec Radomír Přerov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0337 Buďo Robert Frýdek-Místek Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0338 Čuda Jindřich Žďár nad Sázavou Neplatný Platný Platný Platný
0339 Dušek Václav Sušice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0340 Šimáček Petr Plzeň Neplatný Platný Platný Platný
0341 Řezníček Martin Vyškov Neplatný Neplatný Platný Platný
0342 Setunský Pavel Vrchlabí Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0343 Mach Petr Jeseník Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0344 Lepcio Jaroslav Zlín Platný Neplatný Neplatný Platný
0345 Kůta Robert Praha 5 - Smíchov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0346 Bury Jiří Hodonín Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0347 Hošák Jaromír Lipník nad Bečvou Neplatný Platný Platný Platný
0348 Minář Pavel Týnec nad Sázavou Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0349 Bárta Miroslav Týn nad Vltavou Neplatný Neplatný Platný Platný
0351 Slezák Otakar Olomouc Holice Platný Neplatný Platný Platný
0352 Knobloch Radek Plzeň Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0353 Brus Štěpán Nové Město nad Metují Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0354 Mikeska Pavel Čeladná Neplatný Neplatný Platný Neplatný
0355 Hruzík Daniel Ostrava-Bělský Les Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0356 Možíš Miroslav Trutnov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0357 Junga Stanislav Újezd u Brna Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0358 Necidová Mária Bory Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0359 Mudrák Alexander Praha 4 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0360 Bílá Jarmila Praha 4 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0361 Doškář Pavel Jičín Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0362 Votavová Dagmar Praha 9 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0363 Koubková Ilona Praha 10 - Petrovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0364 Petrůj Michal Brno Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0365 Hlaváček Ondřej Kluky u Písku Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0367 Pecha Stanislav Dřevohostice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0368 Trčka Ladislav Střítež nad Bečvou Neplatný Platný Platný Platný
0369 hruška Josef Valašská Bystřice Neplatný Platný Neplatný Neplatný
0370 Hajdu Tomáš Ondřejov Neplatný Platný Neplatný Platný
0371 Müller Richard Mírová p. Kozákovem Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0372 Salava Jan Praha 5 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0373 Králíček Vít Odolena Voda Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0374 Gadlina Aleš Psáry-Dolní Jirčany Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0375 Macek Pavel Ratíškovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0376 Kopecký Václav České Budějovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0377 Vlček Václav Klatovy Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0378 Henzl Jan Brno Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0379 Gerö Mario Praha 5 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0380 Matůšková Eva Mikulčice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0381 Dinga Jan Nechanice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0382 Červený Jaromír Těchlovice 116 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0384 Čtveráčková Marie České Budějovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0385 Kejmar Jiří Praha 10 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0386 Hruška Vladislav Plánice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0387 Hrubý Pavel Praha 10 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0388 Dvořáková Taťjana Praha 6 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0389 Kráčmar Bedřich Olomouc Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0390 Daněk Libor Skorkov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0391 Zvěřina Aleš Litoměřice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0392 Šolc Martin Nové Město na Moravě Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0393 Heinz Rudolf Sokolov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0394 Šandera Pavel Všestary Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0395 Pánek Pavel Kolín V Platný Neplatný Platný Platný
0397 Polanecký Vladislav Benešov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0398 Bártl Václav Havlíčkův Brod Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0399 Lochman Vladimír Holešov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0400 Tošner Jakub České Budějovice Platný Neplatný Neplatný Platný
0401 Kukla Ota Praha 8 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0402 Bureš Radomír Hvozdná Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0404 Brácha Martin Hořice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0405 Abrham Lukáš Praha 3 Žižkov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0406 Matějka Jindřich Kralupy nad Vltavou Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0408 Frai Zdeněk Velká Losenice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0410 Pobuda Martin Planá nad Lužnicí Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0411 Huml Jakub Kralupy nad Vltavou Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0413 Sladký Jan Kutná Hora Platný Neplatný Neplatný Platný
0414 Bártl Karel Chodov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0415 Vondráček Petr Třinec Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0416 Šťastný Petr Senohraby Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0417 Geryk Miroslav Krnov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0419 Mikolášek Jan Pelhřimov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0420 Kučera Pavel Znojmo Neplatný Platný Platný Platný
0421 Holman Marek Nová Paka Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0423 Milata Marek Bernartice nad Odrou 300 Neplatný Platný Platný Platný
0424 Hanáček Robert Kunovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0425 Urbánek Libor Havířov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0426 hejný Břetislav Valašské Meziříčí Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0427 Žampach Radek Ústí nad Labem Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0428 Voborník Václav Kosmonosy Platný Neplatný Neplatný Platný
0429 Drmlová Miluše Mníšek pod Brdy Platný Neplatný Neplatný Platný
0430 Krátký Pavel Ostrava Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0431 Kaňka Jaroslav Kralupy n. Vltavou Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0432 Caha Pavel Brno Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0433 Rück Daniel Praha 1 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0434 Rück Jiří Praha 1 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0436 Sihelník Zdeněk Trhové Sviny Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0437 Handschuh Josef České Budějovice Platný Platný Platný Neplatný
0438 Muška Zdeněk Praha 3 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0439 Staněk Pavel Hrádek nad Nisou Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0440 Chvojka Jan Pardubice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0441 Kuch Pavel Hradec Králové Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0442 Albrecht Michal Písek Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0443 Sedlecký Vladimír Praha 5 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0444 Němec Zdeněk Dačice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0445 Beneš Petr Nový Bor Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0446 Svatoň Jiří Rtyně v Podkrkonoší Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0447 Sedláková Leona Dolní Kounice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0448 Chochola Petr Chrást Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0449 Cieslar Marian Bystřice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0450 Šperlová Michaela Strakonice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0451 Jonáš Lubomír Vyskytná n. Jihlavou 147 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0452 Šimůnek Karel Beroun Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0453 Blažková Jana Praha 5 Řeporyje Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0455 Skovajsa Jaroslav Lukov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0456 Bělka Stanislav Kolín VI. Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0457 Kopečný Bohumil Svitavy Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0458 Šinogl Jiří Dobrá Voda u Českých Budějovic Platný Neplatný Neplatný Platný
0459 Veleba Petr Cheb Platný Neplatný Neplatný Platný
0460 Kamenický Jiří Dlouhá Třebová Platný Neplatný Neplatný Platný
0461 Duben Josef Děčín Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0462 Bakeš Jiří Medlešice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0463 Jindrák Martin Rychnov u Jablonce nad Nisou Platný Neplatný Neplatný Platný
0464 Mlčák Arnold Roudnice nad Labem Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0465 Bouda Martin Plzeň Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0466 Rejlek Miloslav Tábor Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0467 Zákoutský David Praha 10 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0468 Dlouhý Milan Mariánské Lázně Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0469 Šimek Přemysl Staré Město Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0470 Fiala Jaroslav Jihlava Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0471 Řežábek Luděk České Budějovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0474 Balihar Ondřej Chrudim Neplatný Neplatný Platný Platný
0475 Lorenc Oldřich Jihlava Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0476 Morávek Pavel Praha 8 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0477 Straka Jaroslav Říčany Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0478 Navrátil Ivo Hradec Králové 2 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0479 Javůrková Iveta Nymburk Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0480 Remiš Jiří Varnsdorf Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0481 Kopačík František Jablonec nad Nisou Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0482 Karlík Michal Trutnov Neplatný Platný Neplatný Platný
0483 Nekvapil Ondřej Ctětín Neplatný Platný Neplatný Platný
0484 Holub Jan Jezbořice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0486 Dlask Pavel Bakov n Jizerou Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0487 Wilczek Stanislav Orlová-Poruba Neplatný Neplatný Platný Platný
0488 Sukdol Jiří Rudolfov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0489 Hynek Rostislav Olomouc Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0490 Palčík Petr Rajhradice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0491 Hošek Radovan Olomouc Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0493 Berger Benedikt Šumperk Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0494 Mazanec Milan Mladá Boleslav Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0495 Princ Josef Jindřichův Hradec Neplatný Neplatný Platný Platný
0496 Kratochvíl Miroslav Pardubice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0497 Nytra Ladislav Soběšovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0498 Kalousek Miloš Moravany u Brna Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0499 Procházka Michal Pardubice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0501 Hlůšek František Uherské Hradiště Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0502 Vostoupal Jan Praha 10 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0505 Pastyřík Ludvík Zádveřice-Raková Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0506 Mikeš Roman Bechyně Platný Neplatný Neplatný Platný
0507 Mareš Jiří Velvary Neplatný Neplatný Platný Platný
0508 Duchoň Radoslav Hradec Králové Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0510 Černík Jan Sokolov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0511 Cuhra Josef Praha 5 Neplatný Platný Platný Platný
0512 Horych Antonín Pěnčín Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0513 Šopík Michal Rýmařov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0514 Berit Ladislav Kralupy nad Vltavou Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0515 Glückselig Martin Karlovy Vary Neplatný Platný Platný Platný
0517 Nápravník Martin Mělník Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0518 Kunecký Miroslav Praha 10 Neplatný Platný Neplatný Platný
0520 Milatová Bronislava Bernartice nad Odrou Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0521 Tkadlecová Dagmar Praha 4 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0523 Mádlík Petr Brno Platný Neplatný Platný Platný
0525 Komárek Miloslav Litomyšl Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0526 Storoženko Jiří Cerekvice nad Loučnou Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0527 Blín Zdeněk Beroun Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0528 Běle Pavel Strakonice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0529 Špaček Vladimír Praha 2 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0531 Šnajdr Milan Plzeň Neplatný Platný Neplatný Neplatný
0532 Zoula Dušan Praha 5 – Smíchov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0533 Pawlus Jiří Zlín Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0534 Škopek Jaroslav Plzeň Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0535 Klein Ladislav České Budějovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0537 Petriščeva Anna Horšovský Týn Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0538 Boubelík Jan Praha - Zbraslav Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0539 Fabián Josef Hradec Králové Neplatný Platný Platný Platný
0540 Kycelt Petr Chlumec nad Cidlinou Neplatný Platný Platný Platný
0541 Puhaný Karel Pardubice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0542 Řihák Zdeněk Žeranovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0544 Šejna Pavel Letohrad Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0545 Kratochvíl Richard Libčice nad Vltavou Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0546 Musilová Andrea Chlumec Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0547 Mordovanec Pavel Ústí nad Labem Neplatný Neplatný Platný Platný
0549 Bankovský Radim Praha 3 - Žižkov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0550 Říha Zdeněk Čelákovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0551 Kavulák Miroslav Ostrava - Svinov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0553 Hladíková Alena Měník Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0554 Mužík David Pardubice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0555 Venkrbec Vít Klatovy IV. Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0556 Bohmann Petr Uherský Brod Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0557 Zahrádka Radek Praha 8 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0558 Kotešovec Vladimír Kolín 2 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0559 Maršík Bohumil Chotěšov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0560 Bendl Augustin Hradec Králové Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0561 Semrád Vít Soběslav Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0562 Červinka Jaroslav Pardubice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0563 Dobeš Jiří Jilemnice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0565 Pavlínek Josef Ostrava-Hrabůvka Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0566 Petr Jiří Dvůr Králové nad Labem Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0567 Koloděj Jan Praha 10 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0568 Kadlec Michal Chrudim Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0570 Helekal Petr Poděbrady Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0571 Sobel Ctibor Slezská Ostrava Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0572 Kostialová Eva Havířov-Dolní Datyně Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0573 Čapský Radek Čepí Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0574 Srubek Zdeněk Ostrava-Poruba Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0575 Spurný Radek Mochtín Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0576 kšíkal Vladimír Rýmařov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0577 Andrejs Dalibor Nymburk Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0579 Špingl Jan Sezimovo Ústí I. Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0580 Říha Jiří Dolní Bousov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0581 Hanzlík Tomáš Teplice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0583 Podzimek Ondřej Mnichovo Hradiště Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0585 Toman Jiří Praha 9 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0586 Šimeček Josef Tábor Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0587 Heřmanová Pavlína Brno Platný Neplatný Neplatný Platný
0589 ondroušek Libor Zlín Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0592 Pátek Tomáš Lipník nad Bečvou Platný Neplatný Neplatný Platný
0593 Guziur Lubomír Roztoky Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0594 Janeček Jan Praha 4 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0595 Kačer Jaromír Praha 8 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0596 Krotil Miloš Praha 10 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0597 Bůžek Petr Mariánské Lázně Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0598 Šafra Jan Hradec Králové Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0599 Babka Rostislav Těrlicko Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0602 Kopecká Monika Jablonné nad Orlicí Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0603 Lev Miloslav Rakovník Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0604 Pohorský Václav Hrochův Týnec Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0605 Komenda Pavel Most Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0606 Šarman Vladimír Krnov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0607 Vostal Petr Třebíč Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0608 Kunc Roman Hradec Králové Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0609 Vician Jiří Šternberk Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0610 Kovandová Marie Světlá nd Sázavou Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0612 Bulíř Milan Česká Lípa Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0614 Koucký Josef Rosice Neplatný Platný Neplatný Platný
0615 Toman Milan Plzeň 10 - Lhota Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0616 Rybář Jaroslav Mysletín Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0617 Poledník Michael Praha 5-Stodůlky Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0618 Krejčí Václav Brno Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0619 Osvald Karel Brno Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0620 Vogel Jiří Hradec Králové 6 Platný Neplatný Neplatný Platný
0622 Vávra Marek Brandýs nad Labem - Stará boleslav Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0623 Gabzdyl Milan Nový Jičín Platný Platný Platný Platný
0624 Šteflík Zdeněk Přeštice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0625 Chadim Tomáš Praha Platný Platný Platný Platný
0626 Kůla Bořivoj Praha 4 Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0627 Zubek Karel Vsetín Platný Platný Platný Platný
0628 Škopek Martin Kamenný Újezd Platný Platný Platný Platný
0629 Suchánek Petr Křižanov Platný Neplatný Neplatný Platný
0630 Löbl David Staré Hodějovice Platný Neplatný Platný Platný
0631 Kubín Milan Praha Platný Platný Platný Platný
0632 Malinkovičová Lenka Praha 6 Platný Platný Platný Platný
0633 Tabašek Marek Čavisov okr. Ostrava - Město Platný Neplatný Neplatný Platný
0635 Krpata Petr České Budějovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0636 Čermák Michal Praha 9 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0637 Balek Vítězslav Roudnice nad Labem Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0638 Drozd Ladislav Velké Karlovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0639 Lindauer Jan Plzeň - Nezvěstice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0640 Vondruška Václav Vrchlabí Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0642 Řeháček Martin Kájov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0643 Živný Viktor Brno Neplatný Neplatný Platný Platný
0644 Ducháčová Helena Praha 10-Vršovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0645 Hrůza Jaroslav Lipůvka 284 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0646 Liška Robert Střelnice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0647 Poskočil Zdeněk Žleby Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0648 Kytýr Josef Litvínov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0649 Drázda Petr Pištín Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0650 Röber Karel Louka u Litvínova Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0651 Žemla Petr Praha 4 - Háje Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0653 Šohaj Petr Mělník Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0654 Rous Pavel Měšice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0655 Šturc Pavel Cheb Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0656 Blažej Ladislav Tvrdonice Neplatný Platný Platný Platný
0657 Hirš Jiří Brno Neplatný Platný Platný Platný
0658 Šenková Eva Roudnice nad Labem Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0659 Šillar Ivan Klatovy Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0660 Šílený Radek Turovec Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0662 Shejbal Bohuslav Vysoké Mýto Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0663 Borecký Pavel Poděbrady Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0664 Panovec Vladan Vsetín Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0665 Machynka Petr Uherské Hradiště Neplatný Platný Platný Platný
0666 Netolický Milan Holetín Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0667 Sládková Barbora Velešín Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0668 Veverka Jan Praha 5 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0669 Přikryl Martin Doubravník Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0672 Gromotovičová Ivana Brušperk Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0673 Černý Jiří Dačice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0674 Nevyjel Ivan Slezská Ostrava Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0676 Syrový Jindřich Uhlířské Janovice Platný Neplatný Neplatný Platný
0677 Konicar Jan Jihlava Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0678 Huleš Miloslav Praha 10 Platný Platný Platný Platný
0679 Pelčáková Pavlína Zlín-Malenovice Neplatný Neplatný Platný Platný
0680 Kugler Karel Hrádek Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0681 Březík Karel Zlín-Příluky Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0682 Hromádka Josef Velká Dobrá Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0683 Zajíček František Olomouc Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0684 Tulis Zdeněk Bobrová Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0685 Vaněk Josef Domažlice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0686 Nobilis Petr Kolín Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0687 Černý Radek Milevsko Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0688 Žubretovský Pavel Rtyně nad Bílinou Platný Platný Platný Platný
0690 Vacek Petr Praha 4 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0691 Cigošová Anna Brno Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0692 Nikodem Libor Kněžmost Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0693 Pavelec Petr Český Krumlov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0694 Bárta Josef České Budějovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0695 Fixa Josef Velká Bystřice Platný Platný Platný Platný
0696 Klíma Jiří Tísek Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0697 Musil Zdeněk Luka nad Jihlavou Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0698 Šandová Renata Praha 1 Neplatný Platný Platný Platný
0699 Orlovský Ivo Ledce Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0700 Kvasnička Michal Písek Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0701 Hádek Jaroslav Kutná Hora Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0702 Borkovec Roman Brno Neplatný Neplatný Platný Platný
0704 Trčka Oldřich Spytihněv Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0705 Směták Milan Lipová lázně Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0707 Rýpal Jan Moravský Písek Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0708 Šulc Martin Praha 2 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0709 Česák Jan Praha 9 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0710 Zikmund Miroslav Praha 5 - Jinonice Neplatný Platný Platný Platný
0711 Zaplatílek Luboš Vrchlabí Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0712 Chaloupecký Bronislav Kněžice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0713 Ondroušek Stanislav Bystřice pod Hostýnem Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0714 Ondroušek Michal Mistřice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0715 Kosík Radovan Český Brod Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0716 Bečvář Václav Kutná hora Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0717 Stašková Ivana Roudné Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0718 Malý Josef Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0719 Brabec Karel Praha 5 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0720 Zelenka Miloš Vlašim Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0721 Hák Jiří Praha 2 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0722 Maxa Josef Praha Platný Neplatný Neplatný Platný
0723 Konečný Michal Praha 8 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0725 Haláček Stanislav Kostelní Lhota 276 Neplatný Platný Platný Neplatný
0726 Štok Libor Náchod Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0727 Oplatek Slavomír Brno Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0728 Skalický Ivan Hosín Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0730 Dostálek Jaroslav Ústí nad Orlicí Platný Neplatný Neplatný Platný
0731 Nováček Václav Batelov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0734 Turek František Mor. Budějovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0735 Slováček Alois Bílovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0736 Gerlich Alois Rožnov pod Radhoštěm Neplatný Platný Neplatný Neplatný
0737 Vopálka Karel Chlumec nad Cidlinou Neplatný Platný Platný Platný
0739 Kouba Pavel Prachatice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0740 Chum Miroslav Vacov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0741 Dohnal Miroslav Zlín Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0742 Vrbický Karel Holice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0744 Sousedík Daniel Hlučín Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0745 Slunečko Petr Bílovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0746 Čapek Roman Hradec Králové Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0747 Nejedlý Václav Písek Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0748 Mysliveček Tomáš Chodov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0749 Kleiner Josef Krupka Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0750 Ondra David Vrbno pod Pradědem Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0752 Pánek Jiří Praha 4 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0754 Kintr Tomáš Olomouc Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0755 Jurček Josef Hradec Králové Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0756 Kohout Bedřich Praha 7 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0757 Šulek Josef Hříškov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0759 Poříz Filip Chrastava Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0760 Janeček Pavel Karlovy Vary Neplatný Platný Neplatný Platný
0761 Navrátil Ivan Znojmo Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0762 Kulková Jana Kralupy n. Vlt. Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0763 Křivánková Petra Brno 38 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0764 Havlíček Michal Čavisov Neplatný Platný Platný Platný
0765 Štancl Jaromír Mikulov Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0766 Bradnová roz. Hudcová Lenka Měník Platný Neplatný Neplatný Platný
0767 Ostarek Roman Čeladná Platný Platný Platný Platný
0768 Knob Josef Praha 6 Platný Neplatný Platný Neplatný
0769 Škráček Jan Praha Platný Platný Platný Platný
0770 Staněk Lukáš Brno Platný Platný Platný Platný
0771 Žídek Michal Ostrava-Poruba Platný Platný Platný Platný
0772 Čermák Miroslav Džbánov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0773 Fiala Jiří Jablonec n. Nisou Platný Neplatný Neplatný Platný
0774 Janda Jaroslav Přeštice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0775 Král Jaromír Liberec 1 Platný Neplatný Neplatný Platný
0776 Čupr Karel Brno Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0777 Pastyřík Miroslav Libochovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0780 Hás František Měrovice nad Hanou Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0781 Hrdlička Ivo Olomouc-Sv.Kopeček Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0782 Drápal Ivan Jiříkovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0783 Košina Ondřej Karlovy Vary Neplatný Platný Neplatný Platný
0784 Skalický Luděk Pardubice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0785 Charyparová Vendula Praha 10 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0786 Richtr Jiří Turnov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0787 Menc Aleš Brno Neplatný Platný Platný Platný
0788 Hyánek Miroslav Náměšť na Hané Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0789 Zikmund Zdeněk Havlíčkův Brod Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0790 Kadlec Eduard Strakonice Neplatný Platný Neplatný Platný
0791 Behina Gustav Děčín Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0792 Vokolek Jaroslav Chlístovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0793 Crkal Vladislav Zlín Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0794 Kocmánek Kamil Vranovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0796 Pešek Svatopluk Rožnov p/R Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0797 Hába Zdeněk Lom u Mostu Neplatný Platný Neplatný Platný
0798 Jezbera Jiří Vysokov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0799 Křivánek Tomáš Bradlec Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0801 Sádovský Zdeněk Pardubice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0802 Krechlerová Kateřina Třebíč Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0803 Točoňová Lenka Chrudim Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0804 Žuravský Petr Karlovy Vary Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0805 Dvořák Jiří Jablonné nad Orlicí Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0806 Šerks Petr Praha 5 Neplatný Platný Platný Platný
0807 Plecitý Martin Praha 6 - Bubeneč Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0808 Ulbrich Zbyněk Praha 5 Platný Neplatný Neplatný Platný
0809 Variš Dušan Zlín Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0810 Černoch Karel Suchdol nad Odrou Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0811 Štefko Vratislav Ostrava - Poruba Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0812 Kouřílek Viktor Praha 5 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0813 Zaviska Oldřich Brno Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0814 Girl Pavel Praha 2 Neplatný Neplatný Platný Platný
0815 Švub Milan Slatinice Platný Neplatný Platný Platný
0816 Hynčica Zdeněk Brno Platný Neplatný Platný Platný
0817 Müller Tomáš Ústí nad Labem Platný Neplatný Platný Platný
0818 Uličný Martin Opava Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0819 Merhout Jiří Litvínov 6 Platný Neplatný Neplatný Platný
0820 Moravec Richard Říčany Platný Neplatný Neplatný Platný
0821 Hojer Ondřej Praha 5 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0822 Bartoš Bohumil Brno Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0824 Doležalová Iva Chrast Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0826 Wolf Zbyněk Domažlice Platný Neplatný Neplatný Platný
0827 Kučera Stanislav Boskovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0828 Hloucal Radek Hradec Králové Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0829 Jakoubek Pavel Hradec Králové Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0830 Malý Miloš Třebechovicxe pod Orebem Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0831 Dovrtěl Karel Boharyně Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0832 Beber Richard Praha 3 Platný Neplatný Neplatný Platný
0833 Němeček Rostislav Bohuňovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0834 Urválek Jaroslav Mělník Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0835 Matoušek Josef Hradec Králové Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0836 Bártík Martin Strakonice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0837 Herudek Stanislav Zlín Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0838 Kašper Vladislav Ústí nad Labem Platný Neplatný Neplatný Platný
0839 Vaculík Ladislav Zlín Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0840 Harmach František Volyně Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0841 Šimmer Filip Meziboří Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0842 Zátko Tomáš Karlovy Vary Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0843 Bína Martin Zlatníky-Hodkovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0844 Červený Martin Přehvozdí Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0845 Adámek Dalibor Kardašova Řečice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0846 Hněvkovský Jiří Bradlec Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0848 Kopřiva Bohumil Praha - Prosek Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0849 Voltner Martin Česká Třebová Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0850 Šmíd Robert Karlovy Vary Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0851 Koutňák Radim Ostrava - Zábřeh Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0852 Šitera Milan Tachov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0854 Nosek Pavel Valdice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0855 Kvasnička Jan Cheb Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0856 Kraus Miroslav p. Dolní Bělá Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0857 Moravec Milan Vizovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0858 Michalovič Robert Prlov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0859 Habrnal Jaroslav Ostrava - Vítkovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0860 Tencar Jiří Praha 2 Platný Neplatný Neplatný Platný
0861 Štědrá Pavlína Stříbro Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0862 Švec Petr Desná v Jizerských horách Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0863 Švorba Petr Nejdek Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0864 Zikán Zdeněk Koberovy Platný Platný Platný Platný
0865 Zábranský Jan Čestice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0866 Nezdara Miroslav Františkovy Lázně Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0867 Ondrušek Bronislav Rýmařov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0868 Kubenková Kateřina Frýdland nad Ostravicí Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0869 Lagnerová Marcela Bílina Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0870 Martoch Dušan Blansko Platný Neplatný Neplatný Platný
0871 Fikar Pavel Praha 4 Platný Platný Platný Platný
0872 Varga Martin Znojmo Platný Neplatný Neplatný Platný
0873 Ščučka Pavel Vikýřovice Platný Platný Platný Platný
0874 Ročárek Zdeněk Praha - Černý Most Platný Neplatný Neplatný Platný
0875 Helcl Josef Černý Dub - Homole Platný Neplatný Neplatný Platný
0876 Ostrý Milan Brno Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0877 Zdeněk Leoš Karlovy Vary Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0878 Novotný Vladimír Olomouc Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0879 Vašík Radim Bílovice nad Svitavou Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0880 Čmelík Ladislav Jílové u Prahy Neplatný Platný Platný Platný
0881 Nuslauer Pavel Chomutov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0882 Holovský Vladimír Karlovy Vary Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0883 Rataj Jaroslav Veselí nad Lužnicí Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0884 Hulíková Eva České Budějovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0885 Popelka Josef Hvozd Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0886 Kujan Josef Vysoká Pec Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0887 Nedoma Pavel Polnička 55 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0889 Greiner Karel Krupka Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0890 Bína Michal Pardubice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0892 Příhoda Jaroslav Chomutov Platný Platný Platný Neplatný
0893 Sobotka Pavel Dobšice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0894 Hovorka Martin Hradec Králové Neplatný Platný Platný Platný
0895 Ledvina Leoš Horní Slavkov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0896 Brückner Tomáš Frenštát pod Radhoštěm Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0897 Janoušek Jiří Praha 9- Klánovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0899 Kolací Silvie Kostelec nad Černými Lesy Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0900 Novotná Renata Pardubice Platný Neplatný Neplatný Platný
0901 Nejedlý Ladislav Šternberk Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0902 Rabušic Zbyněk Valtice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0903 Košťál Václav Praha 6 Neplatný Platný Platný Platný
0904 Žůrek Petr Kostelec u Holešova Neplatný Neplatný Platný Platný
0905 Vencl David Žamberk Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0906 Lédl Dušan Jihlava Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0907 Černý Martin Olomouc Platný Neplatný Neplatný Platný
0908 Málek Miloslav Žehušice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0909 Vašulka Josef Kyjov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0910 Kupsa Tomáš Tábor Platný Neplatný Neplatný Platný
0911 Olszar Milan Bystřice Platný Platný Platný Platný
0913 Vlček Michal Ostopovice Platný Neplatný Neplatný Platný
0914 Kout Daniel Liberec 7 Platný Neplatný Platný Platný
0915 Matuszek Jan Albrechtice Platný Neplatný Neplatný Platný
0917 Marek Petr Praha 6 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0918 Prouza Radim Ostrava-Poruba Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0919 Bužek David Kyjov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0920 Pavlík Radek Bílovec Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0921 Hejný Josef Tábor Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0923 Hejný Lukáš Zlín Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0924 Procházková Vendula Praha 3 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0926 Strohschneiderová Olga Teplice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0927 Dvořák Jaroslav Svitavy Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0928 Podzemný Václav Špičky Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0929 Pavelka Jiří Nový Jičín Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0930 Jirouch Jiří Hořovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0931 Roubalík Jan Biskupice u Luhačovic Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0932 Vančata Milan Planá nad Lužnicí Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0933 Jaroš Petr Dolní Město Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0934 Bialek Adam Brušperk Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0936 Filípek Petr Blažim 113 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0937 Matúšů Jitka Košice u Soběslavi Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0938 Grohman Jan Ostrava Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0939 Čapek Jaroslav Turnov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0940 Majetič Jaroslav Vyškov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0941 Štěrba Jiří Hrdějovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0942 Kučera Pavel Brno Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0943 Poloch Martin Šenov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0944 Horníček Miloslav Třebíč Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0945 Chmel Petr Praha Platný Platný Platný Platný
0946 Konečný Pavel Uherský Brod Platný Neplatný Platný Platný
0947 Němec Pavel Zábřeh Platný Neplatný Platný Platný
0948 Pavlíková Marie Žíželice Platný Neplatný Neplatný Platný
0949 Primus Luděk Litoměřice Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0950 Sedláček Jiří Hradešín Platný Platný Platný Platný
0951 Štekl Zdeněk Rožnov p. Radhoštěm Platný Neplatný Neplatný Neplatný
0952 Dvořák Pavel Tábor Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0953 Krob Rudolf Praha 2 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0955 Rulík František Ratenice 236 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0956 Švajcr Miloš Plzeň Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0957 Rojt Jan Náchod Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0958 Řezníčková Věra Plzeň Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0959 Obermannová Lucie Zeleneč Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0960 Hynková Irena Rohovládova Bělá 150 Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0961 Szabó Marko Vilémov u Šluknova Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0962 Beránek Stanislav Ořechov Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0963 Zavadil Jiří Klášterec nad Ohří Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0964 Škornička Martin Brno Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0965 Schreiber Oto České Budějovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0966 Chmelová Sylva Brandýs n.L.-St. Boleslav Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0967 Maňák Martin Valašské Meziříčí Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0968 Kolář Jiří Bohumín - Záblatí Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0969 Ondrušek Stanislav Bojkovice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0970 Hynčica Dušan Kunín Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0971 Petrtyl Zdeněk Český Krumlov Platný Neplatný Neplatný Platný
0972 Brichtová Stanislava Milotice Neplatný Neplatný Neplatný Platný
0973 Hrbek Jaroslav Karlovy Vary Neplatný Neplatný Platný Platný
0974 Hummel Luboš Jindřichův Hradec Neplatný Neplatný Neplatný Platný