Zobraz hlavičku ZNALECKÝ ÚSTAV, AKREDITOVANÁ ZKUŠEBNÍ LABORATOŘ, Projekty, posudky, dozory, výzkum, publikace, školení

Všeobecné obchodní podmínky

  • warning: mssql_connect(): Unable to connect: Adaptive Server is unavailable or does not exist (severity 9) in /var/www/dek-common/config_agenda_global.php on line 39.
  • warning: mssql_connect(): Unable to connect to server: APPS-A in /var/www/dek-common/config_agenda_global.php on line 39.
  • warning: mssql_select_db() expects parameter 2 to be resource, boolean given in /var/www/dek-common/config_agenda_global.php on line 41.
  • warning: mssql_init() expects parameter 2 to be resource, boolean given in /var/www/dek-common/config_agenda_global.php on line 48.
  • warning: mssql_execute() expects parameter 1 to be resource, null given in /var/www/dek-common/config_agenda_global.php on line 51.
  • warning: mssql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, null given in /var/www/dek-common/config_agenda_global.php on line 53.
  • warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/dek-common/config_agenda_global.php on line 111.

Společnost DEKPROJEKT s.r.o. - poskytovatel specializovyných služeb v rámci skupiny Atelier DEK se v obchodních vztazích řídí těmito Všeobecnými obchodními podmínkami (VOP) platnými od 25.května 2018.

 

Poskytnutí Vámi zadaných osobních údajů je dobrovolné. Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat výlučně pro účely uzavření smlouvy o a poskytnutí objednané služby a pro zpřístupnění obsahu našich webových stránek a nabídky produktů a služeb naší společnosti a nebudeme je, s výjimkou zhotovitele Vaší zakázky, předávat žádným třetím osobám ani předávat mimo území EU. Správcem osobních údajů je společnost DEKPROJEKT s.r.o., IČ: 27642411, se sídlem: Tiskařská 10/257, 108 28 Praha 10, zpracování osobních údajů je prováděno pro účely přímého marketingu v souladu s článkem 6 odst. 1 písm. f) nařízení GDPR. Vaše Osobní údaje budou k tomuto účelu zpracovávány po dobu neurčitou, do vznesení námitky proti zpracování v souladu s čl. 21 odst. 3 nařízení GDPR. Jako subjekt údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu nebo výmaz a právo vznést námitku proti zpracování. Pokud vznesete námitku proti zpracování, Vaše údaje nebudou pro účely přímého marketingu nadále zpracovávány a nebudou Vám zasílány další nabídky a pozvánky.

Image CAPTCHA
Ochrana proti spamu.

Informace o zpracování osobních údajů