Zobraz hlavičku Znalecká kancelář, Akreditovaná zkušební laboratoř, projekty, posudky, dozory, výzkum, publikace, školení

Termografie

Obecní úřad Tisá

Rekonstrukce zdroje tepla pro objekt obecního úřadu. Předmětem činnosti bylo zhotovení projektové dokumentace vytápění a MaR v rozsahu DSP a DPS. Novým zdrojem tepla je navržena kaskáda tepelných čerpadel 3x25 kW. Součástí akce bylo rovněž zpracování energetického posudku pro potřeby žádosti o dotaci z programu OPŽP.

Obecní úřad Tisá

ZŠ F. Horenského v Boršicích

V rámci zakázky byla  zpracována PD vytápění a vzduchotechniky v rozsahu DPS. V souvislosti se stavebními úpravami budovy (nástavbou, přístavbou) bude stávající otopná soustava rozšířena. Zároveň dojde k výměně zdrojů tepla (plynových kotlů 2x97 kW) a kompletní technologie plynové kotelny. Nově vytvořené a rekonstruované prostory (především sociálních zařízení, sklady) nuceně podtlakové větrány.

ZŠ F. Horenského

Sokolovna Železný Brod, ul. Masarykova

V souvislosti se stavebními úpravami suterénu budovy je řešena instalace nového vzduchotechnického zařízení. V prostorách suterénu se nachází především šatny a umývárny. Vnitřní mikroklima bude upraveno a větrání zajištěno centrální VZT jednotkou s kapacitou Q=3 400 m3/h přívodního a Q=3 600 m3/h odvodního vzduchu. V rámci zakázky byla  zpracována PD vzduchotechniky v rozsahu DPS.

Sokolovna Železný Brod, ul. Masarykova

Bytový dům Hodkovičky, Praha 4

Novostavba bytového domu děleného na čtyři sekce (C, D, E, F). Objekt má 6 nadzemních a 2 podzemní podlaží. Celkem je v objektu umístěno 106 bytových jednotek. V podzemních podlažích jsou umístěny garáže. V rámci zakázky byl řešen průkaz ENB, projektová dokumentace vytápění a vzduchotechniky v rozsahu DSP a DVZ.

Bytový dům Hodkovičky

Výrobní objekt Celet s.r.o., ul. U Nádraží, Nová Včelnice

Zpracování projektové dokumentace vytápění + MaR dřevozpracujícího výrobního závodu. S ohledem na záměr využití dřevěného odpadu byla navržena technická místnost zahrnující kotel na dřevo (49 kW) a plynový kotel (49kW). Zdroje tepla rovněž zajišťují ohřev TV. Nová otopná soustava kombinuje otopná tělesa ve výrobní části a podlahové vytápění v administrativní části objektu.

Výrobní objekt Celet

ZŠ Bezručova, ul. Bezručova, Městec Králové

Rekonstrukce zdroje tepla pro objekt základní školy. Zhotovení projektové dokumentace nové plynové kotelny III. kategorie o výkonu 300 kW, zajišťující vytápění objektu školy. Součástí akce bylo rovněž zpracování energetického posudku pro potřeby žádosti o dotaci z programu OPŽP a autorský dozor stavby.

ZŠ Bezručova

Residence Soukenická, Praha 1

Jedná se o polyfunkční objekt v historické části města. Do novostavby 8 podlažního objektu byly včleněny cenné části původního domu a sklepů. V objektu se nově nachází 17 bytových jednotek, komerční prostory a restaurace. V rámci naší činnosti byla vytvořena projektová dokumentace profesí TZB (vytápění, vzduchotechnika, plyn, chlazení).

Residence Soukenická

Bytový dům, ul. Bělohorská, Praha 6

Příprava revitalizační studie objektu bytového domu s celkem 64 bytovými jednotkami. Na základě studie bylo rozhodnuto o rekonstrukci zdroje tepla. V další fázi následovalo zhotovení projektové dokumentace nové plynové kotelny III. kategorie o výkonu 280 kW včetně MaR začišťující vytápění objektu a ohřev TV.

Bytový dům Bělohorská

Střední zemědělská škola Čáslav, ul. Sadová, Čáslav

V rámci revitalizace objektu školy byl zpracován projekt vzduchotechniky (nucené větrání školních učeben). Navrženo bylo celkem 24 lokálních vzduchotechnických jednotek s rekuperací tepla a řízením dle hladiny CO2. Součástí akce bylo rovněž zpracování energetického posudku pro potřeby žádosti o dotaci z programu OPŽP.

Střední zemědělská škola Čáslav